WYKŁAD OTWARTY: prof. dr hab. Marcin Matczak – ONLINE (18.12.2023)

BEZPŁATNY WYKŁAD ONLINE – 18 grudnia 2023 (godz.18.00)
To doskonała okazja, aby zgłębić tajniki kariery prawnika, dowiedzieć się, jakie umiejętności są kluczowe w tej dziedzinie, i zdobyć wiedzę na temat perspektyw zawodowych.
🕕 Data: 18.12.2023 (poniedziałek)
🕕 Godzina: 18:00
📍 Lokalizacja: ONLINE (link do zapisów poniżej)
Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zapisz datę i przyjdziesz dowiedzieć się, co czyni prawdziwego prawnika. Do zobaczenia na wykładzie! 👩‍⚖️👨‍⚖️✨

Wykładowca: Marcin Matczak – profesor nauk społecznych w dyscyplinie nauk prawnych oraz profesor uczelni na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w zakresie prawa publicznego, interpretacji prawniczej i sądowego stosowania prawa. Autor ponad pięćdziesięciu polskich i zagranicznych prac naukowych, w tym dwóch monografii. Redaktor naczelny Life Sciences Law Blog, autor wielu tekstów popularnonaukowych z zakresu prawa, publikowanych m.in. w Tygodniku Powszechnym i na Verfassungsblog. Doradca przedsiębiorców funkcjonujących na rynku farmaceutycznym, w tym producentów i dystrybutorów. Ekspert w zakresie prawa żywnościowego, w szczególności kwestii produktów z pogranicza, suplementów diety i kosmetyków, a także w zakresie wyrobów medycznych i produktów biotechnologicznych. Doradza na rzecz sektora FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem branży alkoholowej i tytoniowej. Doradza w sprawach związanych z porozumieniami antykonkurencyjnymi, nadużywaniem pozycji dominującej oraz praktykami naruszającymi zbiorowe interesy konsumentów. Doradza na rzecz stowarzyszeń biznesowych w procesie konsultacji projektów legislacyjnych.