Uczelnia Roku 2023 – Uniwersytet Młodzieżowy na podium w 10 województwach!

Uwaga, uwaga! Z wielką radością dzielimy się z Wami wynikami naszej uczelni w Plebiscycie Uczelnia Roku 2023!

Jesteśmy dumni z zajęcia podium w aż 10 województwach! Cieszymy się z ogromnego wyróżnienia przyznanej nam nagrody UCZELNIA ROKU 2023 – to jeden z najważniejszych plebiscytów edukacyjnych w Polsce! To dla nas ogromne wyróżnienie!

Przedstawiamy Wam ostateczne wyniki:
🥇 I miejsce: Małopolskie, Pomorskie
🥈 II miejsce: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Lubelskie, Łódzkie
🥉 III miejsce: Mazowieckie, Śląskie

Ale to nie wszystko!
Jako zwycięzcy w 2 województwach przechodzimy teraz do etapu ogólnopolskiego, gdzie uczelnie z I miejsc będą rywalizować ze sobą. To dla nas niesamowicie ekscytujący czas!

Chcielibyśmy również serdecznie pogratulować naszej znakomitej Rektor, Pani Małgorzacie Wirtek LL.M, LL.D, DBA, DPA, która otrzymała osobistą nagrodę jako wykładowca akademicki z województwa mazowieckiego, zajmując II miejsce. Jest to ogromne wyróżnienie oraz dowód na profesjonalizm.

Nie można także zapomnieć o tym, że jako jedyna placówka edukacyjna w Polsce otrzymaliśmy nominację w aż 11 województwach! To naprawdę wyjątkowe osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni.

Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i oddanie głosów na naszą uczelnię! Bez Was nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dziś. Razem tworzymy wspaniałą społeczność edukacyjną!