Opłaty za zajęcia w Uniwersytecie Młodzieżowym

Opłaty za Studia (2024/2025)

Drodzy Studenci!

Przypominamy, że każdy student opłaty wnosi na indywidualny rachunek bankowy dostępny w Wirtualnym Dziekanacie w zakładce DziekanatDane Osobowe w rubryce Numer SWRK.

W zakładce KwesturaPłatności znajdziecie Państwo bieżące i zaplanowane opłaty oraz ewentualne zaległości.

Opłaty rekrutacyjne

Opłata za postępowanie rekrutacyjne (jednorazowa bezzwrotna)
50zł
Opłata za wpisowe
0zł
UWAGA! Promocja do 31 maja 2024! Opłata wpisowa bez promocji - 200 zł

CENNIK: Stacjonarnie BYDGOSZCZ (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie GDAŃSK (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie KATOWICE (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie KRAKÓW (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie LUBLIN (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie ŁÓDŹ (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie POZNAŃ (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie RZESZÓW (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie SZCZECIN (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie WARSZAWA (sale wykładowe)

CENNIK: Stacjonarnie WROCŁAW (sale wykładowe)

CENNIK: Internet (w czasie rzeczywistym)

CENNIK: Asynchroniczny (w dowolnym czasie)

System Płatności Ratalnej

Na Uniwersytecie Młodzieżowym macie Państwo możliwość, aby skorzystać z opcji płatności ratalnej, dzięki której roczne lub semestralne czesne można rozłożyć na dogodne raty, nawet do 60 miesięcy.

Proces jest niezwykle prosty – podczas dokonywania płatności online w naszym Systemie Płatności Elektronicznej wystarczy wybrać opcję imoje, a system poprowadzi Państwa przez wszystkie niezbędne kroki do skonfigurowania wygodnego planu ratalnego.

Indywidualny Numer Konta

Każdy student Uniwersytetu Młodzieżowego otrzymuje Indywidualny Numer Konta Bankowego służący do opłat czesnego. Indywidualny Numer Konta znajdą Państwo po zalogowaniu się w Wirtualnym Dziekanacie, w zakładce DziekanatDane Osobowe w rubryce Numer SWRK.

Opłaty za czesne można dokonywać także poprzez nasz System Płatności Elektronicznej.

Płatność za Czesne w Innych Walutach

Na Uniwersytecie Młodzieżowym jest możliwość opłacenia czesnego walutami takimi jak euro oraz dolary. Opłaty dokonywane powinny być na podstawie średniego kursu NBP na dany dzień.

Terminy Płatności Czesnego

Pierwsze czesne za wrzesień 2024 należy wnieść do 5 września 2024. Osoby dokonujące aplikacji na studia po 5 września dokonują wpłaty w terminie 14 dni od otrzymania decyzji o przyjęciu. Nie później jednak niż do dnia zajęć.

Terminy opłat różnią się w zależności od wyboru sposobu płatności:ㅤ
ㅤ➔ miesięczna / do 5. dnia każdego miesiąca
ㅤ➔ semestralna / do 5. dnia nowego semestru
ㅤ➔ roczna / do 5. dnia w pierwszym miesiącu nowego roku akademickiego

W przypadku jeśli wniesienie wyżej omawianej kwoty nie jest możliwe uprzejmie prosimy o taką informację na adres mailowy ksiegowosc@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Procedura Wezwania do Zapłaty

Zgodnie z postanowieniami umowy dotyczącej warunków płatności, studenci są zobowiązani do regularnego regulowania opłat czesnego wobec Uniwersytetu Młodzieżowego. W przypadku nieterminowego uregulowania opłat, student otrzymuje wezwanie do zapłaty.

Po otrzymaniu wezwania, studentowi przysługuje okres 7 dni na uregulowanie zaległości. Może również złożyć podanie o przesunięcie terminu płatności lub przedstawić wyjaśnienia dotyczące zaległości. W przypadku składania dokumentów, takich jak dowody wpłaty, prosimy o przesłanie ich na adres e-mail: ksiegowosc@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl lub dostarczenie ich osobiście do dziekanatu.

Jeśli student nie podejmie żadnych działań w odpowiedzi na otrzymane wezwanie do zapłaty, podejmujemy próby skontaktowania się z nim. Jednakże, ze względu na ewentualne trudności w komunikacji, zalecamy regularne aktualizowanie danych kontaktowych w Wirtualnym Dziekanacie. W sytuacji, gdy wezwania i próby kontaktu pozostaną bezskuteczne, a student nie ureguluje swoich zobowiązań, zostanie skreślony z listy studentów a sprawa zostanie przekazana do działu windykacji.

Regulamin Opłat

Wszystkie informacje o opłatach i Regulamin można znaleźć TUTAJ.

REKRUTACJA TRWA!

Dane do przelewów za OPŁATĘ REKRUTACYJNĄ:

Uniwersytet Młodzieżowy
ul. Nowogrodzka 50/54

ING Bank Śląski

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko słuchacza oraz miasto lub kierunek na jaki została złożona aplikacja.

Opłaty za CZESNE każdy student opłaty wnosi na indywidualny rachunek bankowy dostępny w Wirtualnym Dziekanacie.

Indywidualny Numer Bankowy można znaleźć w zakładce DziekanatDane Osobowe w rubryce Numer SWRK.

Wszystkich opłat można dokonywać także przez nasz System Płatności Elektronicznej! ☞ ZAPŁAĆ TUTAJ!

Kontakt w sprawach związanych z płatnościami:

ksiegowosc@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Jeśli życzą sobie Państwo fakturę, prosimy o przesłanie pełnej informacji (imię i nazwisko studenta, kierunek oraz dane do faktury) na adres:

faktury@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl