Dane kontaktowe Uniwersytetu Młodzieżowego

Kontakt

Rekrutacja

Kontakt w sprawie spraw związanych z procesem rekrutacyjnym oraz Wirtualnym Dziekanatem

Centrala: 731 890 660 wew. 1
Telefon Bezpośredni: 731 980 090
rekrutacja@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Poniedziałek – Piątek / 9:00 – 17:00


Sekretariat

Centrala: 731 890 660 wew. 4
Telefon Bezpośredni: (22) 299 00 23
sekretariat@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Poniedziałek – Piątek / 9:00 – 15:00


Rektorat

Centrala: 731 890 660 wew. 5
Telefon Bezpośredni: 537 600 160
rektorat@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl


Marketing

marketing@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl


Współpraca

wspolpraca@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl


Dział IT

it@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl


Platforma Moodle

moodle@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Biuro Obsługi Studenta

Wysyłka dokumentów dotyczących studiów (umowa o świadczenie nauki, podania, oświadczenia).

bos@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl


Dziekanat (studia stacjonarne)

Centrala: 731 890 660 wew. 2
Telefon Bezpośredni: 537 960 640
dziekanat@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Poniedziałek – Piątek / 9:00 – 15:00
Sobota Zjazdowa / 9:00 – 13:00


Dziekanat (studia przez internet)

Centrala: 731 890 660 wew. 3
Telefon Bezpośredni: 576 490 400
dziekanat.learning@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Poniedziałek – Piątek / 9:00 – 15:00
Sobota Zjazdowa / 9:00 – 13:00


Księgowość i Windykacja

Kontakt w sprawach związanych z płatnościami.

Centrala: 731 890 660 wew. 6
Telefon Bezpośredni: (22) 299 05 83
ksiegowosc@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl
windykacja@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl

Poniedziałek – Piątek / 9:00 – 15:00

Uniwersytet Młodzieżowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000888937

NIP: 525 285 53 01
REGON: 388439376

Masz pytanie? Napisz!

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami mogą znaleźć Państwo na tej stronie. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz.