Studia z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Młodzieżowym

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Wydział Medyczny i Nauk o Zdrowiu to dynamiczna część Uniwersytetu Młodzieżowego, dedykowana pasjonatom medycyny, dietetyki oraz weterynarii w wieku 14-18 lat. Nasza instytucja oferuje innowacyjne podejście do edukacji integrując wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy, a także dostarczając wiedzy dostosowanej do wieku uczestników.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków i umożliwiają młodzieży nie tylko zdobycie solidnej podstawy teoretycznej, ale także rozwijanie praktycznych umiejętności. Dzięki innowacyjnym metodom nauczania, nasze kursy stawiają na interaktywność, umożliwiając uczestnikom aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Wydział Medyczny i Nauk o Zdrowiu działający w ramach Uniwersytetu Młodzieżowego to nie tylko szkoła, ale także społeczność, w której młodzi pasjonaci mogą rozwijać swoje zainteresowania, nawiązywać kontakty oraz inspirować się nawzajem. Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat medycyny w przyjaznej i wspierającej atmosferze Wydziału Medycznego i Nauk o Zdrowiu!

Aplikuj do Uniwersytetu Młodzieżowego!

Rekrutacja na wrzesień 2024 trwa!

Przekazujemy uczniom wiedzę i doświadczenia, które pomogą im odnieść sukces w przyszłej karierze, a także zachęcamy do odkrywania dziedzin, które ich pasjonują.

Uczelnia Roku 2023

I-III Miejsce w 10 województwach (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Roku 2023

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)