Studia z zakresu prawa i administracji na Uniwersytecie Młodzieżowym

Wydział Prawa i Administracji

Wydział Prawa i Administracji to dynamiczna część Uniwersytetu Młodzieżowego, dedykowana pasjonatom prawa w wieku 14-18 lat. Nasza instytucja oferuje innowacyjne podejście do edukacji integrując wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy, a także dostarczając wiedzy dostosowanej do wieku uczestników.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków i umożliwiają młodzieży nie tylko zdobycie solidnej podstawy teoretycznej, ale także rozwijanie praktycznych umiejętności. Dzięki innowacyjnym metodom nauczania, nasze kursy stawiają na interaktywność, umożliwiając uczestnikom aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Wydział Prawa i Administracji działający w ramach Uniwersytetu Młodzieżowego to nie tylko szkoła, ale także społeczność, w której młodzi pasjonaci mogą rozwijać swoje zainteresowania, nawiązywać kontakty oraz inspirować się nawzajem. Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat prawa w przyjaznej i wspierającej atmosferze Wydziału Prawa i Administracji!

Aplikuj do Uniwersytetu Młodzieżowego!

Rekrutacja na wrzesień 2024 trwa!

Przekazujemy uczniom wiedzę i doświadczenia, które pomogą im odnieść sukces w przyszłej karierze, a także zachęcamy do odkrywania dziedzin, które ich pasjonują.

Uczelnia Roku 2023

I-III Miejsce w 10 województwach (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Roku 2023

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Liderów 2023

Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych

Uczelnia Roku 2022

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)