Studia z zakresu nauk politycznych i studiów międzynarodowych na Uniwersytecie Młodzieżowym

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania to miejsce, gdzie studenci zgłębiają tajniki ekonomii, finansów oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Na tym wydziale studenci uczą się o rynkach finansowych, teoriach ekonomicznych oraz praktycznych aspektach prowadzenia biznesu. Studenci mają okazję uczestniczyć w praktycznych zajęciach, analizować case studies biznesowe oraz zdobywać umiejętności związane z planowaniem strategicznym i marketingiem. Wydział ten przygotowuje do kariery w sektorze finansowym, konsultingu, zarządzaniu projektami oraz pracy w przedsiębiorstwach prywatnych i sektorze publicznym.

Aplikuj do Uniwersytetu Młodzieżowego!

Rekrutacja na wrzesień 2024 trwa!

Przekazujemy uczniom wiedzę i doświadczenia, które pomogą im odnieść sukces w przyszłej karierze, a także zachęcamy do odkrywania dziedzin, które ich pasjonują.

Uczelnia Roku 2023

I-III Miejsce w 10 województwach (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Roku 2023

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)