Studia z zakresu nauk politycznych i studiów międzynarodowych na Uniwersytecie Młodzieżowym

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania to miejsce, gdzie studenci zgłębiają tajniki ekonomii, finansów oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Na tym wydziale studenci uczą się o rynkach finansowych, teoriach ekonomicznych oraz praktycznych aspektach prowadzenia biznesu. Studenci mają okazję uczestniczyć w praktycznych zajęciach, analizować case studies biznesowe oraz zdobywać umiejętności związane z planowaniem strategicznym i marketingiem. Wydział ten przygotowuje do kariery w sektorze finansowym, konsultingu, zarządzaniu projektami oraz pracy w przedsiębiorstwach prywatnych i sektorze publicznym.

Aplikuj do Uniwersytetu Młodzieżowego!

Rekrutacja na wrzesień 2024 trwa!

Przekazujemy uczniom wiedzę i doświadczenia, które pomogą im odnieść sukces w przyszłej karierze, a także zachęcamy do odkrywania dziedzin, które ich pasjonują.

Uczelnia Roku 2023

I-III Miejsce w 10 województwach (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Roku 2023

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

Uczelnia Liderów 2023

Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych

Uczelnia Roku 2022

III Miejsce (Plebiscyt Edukacyjny Polska Times)

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK POLITYCZNYCH I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH

dr Jolanta Vogt-Hajder

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce i administracji (Uniwersytet im. A. Mickiewicza), specjalistka od marketingu politycznego (magisterium UAM). Posiada szerokie doświadczenie dydaktyczne, m.in. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, Collegium Polonicum w Słubicach oraz w ramach projektów finansowanych z UE w obszarze polityki gospodarczej i społecznej.

Autorka wielu publikacji dotyczących polityki prorodzinnej, gospodarki 4.0 oraz wpływu pandemii COVID-19 na społeczeństwo. Zainteresowania naukowe: polityka  społeczna, w szczególności polityka prorodzinna, edukacyjna oraz dobrostan człowieka.