[31.05.2023] WYKŁAD OTWARTY: dr Michał Toczyński – ONLINE

Dzień z Medycyną w Uniwersytecie Młodzieżowym!

Dołącz do nas! Bezpłatny wykład ONLINE.

Zastanawiasz się, czy Medycyna to kierunek dla ciebie? A może od dawna planujesz zostać lekarzem? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty pt. „Zdrowsza planeta, zdrowsi My!”. Jak zmiany klimatyczne wpływają na występowanie chorób; jak zanieczyszczenia powietrza niszczą zdrowie; mikroplastik w wodzie – problem wciąż niedoceniany; czy w jedzeniu jest „chemia”; GMO; jak jedzenie mięsa wpływa na planetę i na nasze zdrowie; auto czy rower.

Termin: 31 maja 2023

Wykład przez internet

Wykładowca: dr Michał Toczyński – Ukończył studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Akupunktury oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Pracuje jako lekarz POZ oraz prowadzi gabinet medycyny komplementarnej. Od kilku lat w praktyce łączy osiągnięcia współczesnej medycyny oraz medycyny tradycyjnej używając zarówno akupunktury, leków, ziół i zmian stylu życia. Jego doświadczenia pokazują, że umiejętne dobranie planu leczenia indywidualnie do pacjenta daje bardzo dobre efekty, zarówno w przypadku zapobiegania jak i leczenia wielu schorzeń.