[13.06.2023] WYKŁAD OTWARTY: dr Robert Madejek – ONLINE

Dzień z Medycyną w Uniwersytecie Młodzieżowym!

Dołącz do nas! Bezpłatny wykład ONLINE.

Zastanawiasz się, czy Medycyna to kierunek dla ciebie? A może od dawna planujesz zostać lekarzem? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty pt. „Zdrowie psychiczne młodzieży. Uzależnienia behawioralne – od telefonów, gier, mediów społecznościowych. Jak i kiedy pomóc.”

Termin: 13 czerwca 2023

Wykład przez internet

Wykładowca: dr Robert Madejek – Na co dzień przyjmuje pacjentów w prywatnej wysokospecjalistycznej przychodni w Warszawie. Lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychotycznych, diagnostyce i leczeniu zaburzeń afektywnych (nastroju), diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych (nerwicowych), diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym II DE Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, w Klinice Psychiatrycznej Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.