[26.05.2023] WYKŁAD OTWARTY: dr hab. Wojciech Kulesza prof. Uniwersytetu SWPS – ONLINE

Dzień z Psychologią w Uniwersytecie Młodzieżowym!

Dołącz do nas! Bezpłatny wykład ONLINE.

Zastanawiasz się, czy Psychologia to kierunek dla ciebie? A może od dawna planujesz zostać psychologiem? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty pt. „Co po psychologii – czyli gdzie psychologia jest lub będzie kluczowa (poza – również – gabinetem psychoterapeutycznym)”.

Termin: 26 maja 2023
Wymiar: 2h akademickie

Wykład przez internet

Wykładowca: dr hab. Wojciech Kulesza – prof. Uniwersytetu SWPS. Psycholog społeczny. W pracy naukowej zajmuje się zjawiskiem mimikry (czyli naśladownictwa zachowań, gestów i mowy ludzi), nierealistycznym optymizmem (wrażeniem, że ktoś jest mniej narażony na zagrożenie niż wszyscy inni wokół) oraz tzw. medycznym fake-newsem (uleganiem nieprawdziwym informacjom „medycznym”). Jest kierownikiem Katedry Psychologii Społecznej oraz specjalizacji praktyczna psychologia społeczna w Uniwersytecie SWPS.