[11.05.2023] WYKŁAD OTWARTY: adw. Stefan Jaworski – ONLINE

Dzień z Prawem w Uniwersytecie Młodzieżowym!

Dołącz do nas! Bezpłatny wykład ONLINE.

Zastanawiasz się, czy prawo to kierunek dla ciebie? A może od dawna planujesz zostać prawnikiem? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty pt. Postępowanie Karne.

Termin: 11 maja 2023
Wymiar: 2h akademickie

Wykład przez internet

Wykładowca: Adwokat Stefan Jaworski jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i wykonuje zawód od 1995 roku. Przez 9 lat współpracował z amerykańską kancelarią adwokacką Hogan & Hartson. Obecnie prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Warszawie i zajmuje się sprawami sądowymi z zakresu prawa cywilnego i karnego. Adwokat Stefan Jaworski od 10 lat prowadzi szkolenia w Wydawnictwie CH Beck dla zdających na aplikacje adwokacką i radcowską oraz szkolenia dla zdających egzamin końcowy adwokacji i radcowski. Ponadto prowadzi szkolenia w Izbie warszawskiej z aplikantami adwokackimi, jest egzaminatorem na rocznym kolokwium z prawa karnego i na egzaminie końcowym adwokackim. Jest autorem licznych publikacji książkowych: „Metodyka pracy adwokata i radcy prawnego w sprawach karnych”, „69 wzorów apelacji cywilnych i karnych” „Apelacje cywilne i karne”, „Komentarz do zmian w k.p.c. w 2019 r.” wszystkie książki wydane w Wydawnictwie CH Beck. Ponadto jest autorem licznych artykułów o tematyce prawniczej.