[16.05.2023] WYKŁAD OTWARTY: dr hab. Dagmara Woźniakowska-Fajst – ONLINE

Dzień z Kryminologią w Uniwersytecie Młodzieżowym!

Dołącz do nas! Bezpłatny wykład ONLINE.

Zastanawiasz się, czy Kryminologia i Kryminalistyka to kierunek dla ciebie? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty pt. „Prawdy i Mity w Kryminologii”.

Termin: 16 maja 2023
Wymiar: 1h zegarowa

Wykład przez internet

Wykładowca: Pani dr hab. Dagmara Woźniakowska-Fajst, kryminolożka, prawniczka. Kierowniczka Katedry Kryminologii i Polityki Kryminalnej Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Prezeska Zarządu Polskiego Towarzystwa Kryminologicznego. Członkini Europejskiego Towarzystwa Kryminologicznego i Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. Interesuje się wiktymologią, problematyką nękania na tle emocjonalnym, zachowaniami dewiacyjnymi nieletnich i kobiet, medialnym prezentowaniem przestępczości, przestępczością cudzoziemców oraz polityką wymiaru sprawiedliwości.