WYKŁAD OTWARTY: dr hab. Wojciech Kulesza, prof. SWPS – ONLINE (03.02.2024)

Zastanawiasz się, czy PSYCHOLOGIA to kierunek dla ciebie? A może od dawna planujesz zostać psychologiem? Zapraszamy na bezpłatny wykład otwarty.
🕕 Data: 03.02.2024 (sobota)
🕕 Godzina: 10:00
📍 Lokalizacja: ONLINE (link do zapisów poniżej)
Serdecznie zapraszamy. Wykład bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych tematyką.

Wykładowca: Wojciech Kulesza – dr hab. prof. Uniwersytetu SWPS. Psycholog społeczny. W pracy naukowej zajmuje się zjawiskiem mimikry (czyli naśladownictwa zachowań, gestów i mowy ludzi), nierealistycznym optymizmem (wrażeniem, że ktoś jest mniej narażony na zagrożenie niż wszyscy inni wokół) oraz tzw. medycznym fake-newsem (uleganiem nieprawdziwym informacjom „medycznym”).

Jest kierownikiem Katedry Psychologii Społecznej oraz specjalizacji praktyczna psychologia społeczna w Uniwersytecie SWPS.