Strefa Studenta. Pierwsze logowanie.

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego w naszym Portalu Rekrutacyjnym, po uzupełnieniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz dokonaniu opłaty rekrutacyjnej, status rekrutacji powinien zmienić się na „ZAAKCEPTOWANY”.

Na adres e-mail podany podczas rejestracji w Portalu Rekrutacyjnym zostanie wysłana wiadomość zawierająca login oraz tymczasowe hasło do Strefy Studenta.

Aby zalogować się po raz pierwszy do Strefy Studenta, należy przejść na stronę https://um-i.clouda.edu.pl/ i wprowadzić dane logowania (login oraz tymczasowe hasło), które zostały przesłane w wiadomości e-mail.

Po zalogowaniu system poprosi o zmianę hasła tymczasowego. W górnym polu należy wprowadzić obecne hasło (tymczasowe), a w pozostałych polach wpisać nowe hasło, które będzie używane do przyszłych logowań. Po wprowadzeniu hasła należy kliknąć przycisk „ZAPISZ”.

Po zmianie hasła nastąpi przekierowanie do głównej strony Strefy Studenta. Szczegółowe omówienie poszczególnych funkcji Strefy Studenta przedstawimy w kolejnych materiałach.