Dzień Otwarty Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu! (21.09.2024)

📢 Zapraszamy na Dzień Otwarty Online Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Młodzieżowego!

Jeśli interesujesz się medycyną i zdrowiem, to wydarzenie jest dla Ciebie! Dzień Otwarty jest dostępny za darmo dla wszystkich chętnych, a w programie znajdziesz fascynujące wykłady, które poprowadzą:

👩‍⚕️ dr n. med. Olga Rostkowska
👩‍⚕️ dr hab. n. med. Magdalena Sowa-Kućma, prof. UR
👨‍⚕️ dr n. med. Grzegorz Ulenberg

🗓 Data: 21.09.2024
🕒 Godzina: 10:00
📍 Miejsce: Online – link do rejestracji poniżej.

W trakcie wykładu będzie można zadawać pytania do Dziekanów oraz uzyskać informacje organizacyjne na temat rekrutacji oraz nauki.

To doskonała okazja, aby poznać nasz wydział, dowiedzieć się więcej o studiach medycznych i zdrowotnych oraz wysłuchać ciekawych wykładów prowadzonych przez naszych ekspertów. Serdecznie zapraszamy!

#DzieńOtwarty #WydziałNaukMedycznych #UniwersytetMłodzieżowy #StudiaMedyczne #WiedzaDlaWszystkich