Uczelnia Roku 2023 – Uniwersytet Młodzieżowy na podium!

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż Uniwersytet Młodzieżowy zdobył w etapie ogólnopolskim zaszczytne III miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym 2023, zorganizowanym przez Polska Times w prestiżowej kategorii Uczelnia Roku. Ta wyjątkowa nagroda niesie ze sobą dla nas ogromną dumę i radość.

Nominacja naszej uczelni do plebiscytu Uczelnia Polski Roku 2023 jest dla nas kolejnym kamieniem milowym, świadczącym o naszym zaangażowaniu i wysokim poziomie oferowanych usług edukacyjnych. To wyjątkowe wyróżnienie stanowi dla nas dodatkową zachętę i motywację do kontynuowania wysiłków na rzecz doskonalenia naszej instytucji. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu oraz naszej społeczności, która zawsze wspiera nasze inicjatywy. Jesteśmy zdecydowani kontynuować naszą misję dostarczania wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych i rozwijania się jako uczelnia, która inspiruje i przewodzi w dziedzinie edukacji.