Wszystkie nagrody oraz wyróżnienia, które otrzymał Uniwersytet Młodzieżowy

Nagrody i Wyróżnienia

Uczelnia Roku 2023

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął III miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku”. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Certyfikat

Uczelnia Liderów 2023

Uniwersytet Młodzieżowy został uhonorowany prestiżowym certyfikatem Uczelnia Liderów 2023 za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji i rozwoju młodych talentów. To wyróżnienie potwierdza zaangażowanie uczelni w kształtowanie przyszłych liderów poprzez innowacyjne metody nauczania, wsparcie rozwoju osobistego oraz promowanie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Certyfikat stanowi potwierdzenie wysokiej jakości edukacji oferowanej przez Uniwersytet Młodzieżowy oraz jego wkład w tworzenie dynamicznej i kompetentnej elity młodych liderów.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Małopolskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął I miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie małopolskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Pomorskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął I miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie pomorskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Zachodniopomorskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie zachodniopomorskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Wielkopolskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie wielkopolskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Dolnośląskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie dolnośląskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Podkarpackie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie podkarpackim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Lubelskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie lubelskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Łódzkie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął II miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie łódzkim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Mazowieckie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął III miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie mazowieckim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2023 - Województwo Śląskie

Plebiscyt Edukacyjny 2023

Uniwersytet Młodzieżowy zajął III miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023 w kategorii „Uczelnia Roku” w województwie śląskim. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Uczelnia Roku 2022

Plebiscyt Edukacyjny 2022

Uniwersytet Młodzieżowy zajął III miejsce w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2022 w kategorii „Uczelnia Roku”. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla naszej uczelni powód do dumy oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej edukacji, innowacyjności i zaangażowania naszej społeczności . Jesteśmy wdzięczni wszystkim studentom, pracownikom naukowym oraz pracownikom administracyjnym za ich nieoceniony wkład w nasz rozwój i sukces. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.

Nauczyciel Akademicki 2022 - Województwo Mazowieckie

Plebiscyt Edukacyjny 2022

Pani Małgorzata Wirtek (rektor Uniwersytetu Młodzieżowego) zdobyła nagrodę Nauczyciel Akademicki 2022 w województwie mazowieckim w prestiżowym Plebiscycie Edukacyjnym 2023. Plebiscyt został zorganizowany przez Polska Press.