Bezpłatne wpisowe na Uniwersytet Młodzieżowy do końca stycznia 2024 roku!

Tylko do 31 stycznia 2024 roku możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty – bezpłatne wpisowe na Uniwersytet Młodzieżowy! Nie przegap okazji i dołącz do naszej społeczności uczniów, którzy nie tylko uczą się, ale również rozwijają swoje pasje i zainteresowania. To idealna okazja dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat, która pragnie zdobyć wyjątkowe doświadczenie edukacyjne na najstarszym uniwersytecie w Polsce dla młodzieży!

Dlaczego warto wybrać nasz Uniwersytet Młodzieżowy? Mamy wiele do zaoferowania, a oto tylko kilka powodów, dla których warto do nas dołączyć:

Ponad 20 kierunków studiów: Na Uniwersytecie Młodzieżowym czeka na Ciebie ponad 20 różnorodnych kierunków studiów, które umożliwią Ci zdobycie wszechstronnej wiedzy i przygotują Cię do wymagającego świata zawodowego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka, medycyna, prawo, biznes czy technologia, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Zespół doświadczonych wykładowców: Nasi wykładowcy to prawdziwi specjaliści, eksperci w swoich dziedzinach. Zadbają o to, abyś otrzymywał/a najlepszą i najbardziej aktualną wiedzę na swoim kierunku studiów. Dodatkowo, zawsze możesz liczyć na ich wsparcie i indywidualne podejście.

Punkty ECTS: Nasze studia uprawniają do zdobycia dyplomu uznawanego przez uczelnie wyższe oraz dodatkowych punktów ECTS (European Credit Transfer System) tym, którzy będą kontynuowali dalszą naukę, już jako studenci szkół wyższych. Z nami znajdziesz zajęcia dopasowane do Twoich zainteresowań.

Inspirowane europejską edukacją: Nasza oferta programowa została stworzona z myślą o europejskich standardach edukacyjnych. Dzięki temu, uzyskasz nie tylko certyfikat ukończenia kierunku studiów na Uniwersytecie Młodzieżowym, ale także zdobędziesz wiedzę, która będzie ceniona na arenie międzynarodowej.

KSZTAŁCENIE ODBYWA SIĘ W TRYBACH – do wyboru:

– Stacjonarnie
– Online w czasie rzeczywistym
– Online (materiały video i prezentacje) nauka w dowolnym czasie platformy edukacyjnej Moodle.

Nie zwlekaj! Ta wyjątkowa promocja trwa tylko do końca stycznia 2024 roku. Dołącz do naszej społeczności młodych, ambitnych osób pragnących zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się wśród pasjonujących kierunków studiów.

Zapewniamy Ci solidne podstawy do dalszych studiów oraz niezapomnianą przygodę edukacyjną. I pamiętaj – bezpłatne wpisowe tylko dla Ciebie! Przyjdź i zarejestruj się już dziś!

Dołącz do Uniwersytetu Młodzieżowego – Twojej przepustki do sukcesu!

Uniwersytet Młodzieżowy – Twój najlepszy wybór!