Nowy Dziekanat Uniwersytetu Młodzieżowego otwarty we Wrocławiu!

Uniwersytet Młodzieżowy wzbogacił swoją infrastrukturę o nowy Dziekanat, zapewniając studentom jeszcze wygodniejszy dostęp do niezbędnych usług akademickich. Znajdujący się pod adresem ul. Ofiar Oświęcimskich 36, na drugim piętrze, nowy Dziekanat to miejsce, które ma na celu ułatwienie codziennego życia studenckiego oraz poprawę komunikacji z instytucją uczelni.

Nowy Dziekanat oferuje szeroki zakres usług, w tym doradztwo studenckie, informacje dotyczące programów studiów, rekrutację na studia oraz wsparcie administracyjne. Studenci mogą również uzyskać pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją akademicką i innymi formalnościami.

Aby skorzystać z usług nowego Dziekanatu, studenci mogą kontaktować się pod numerem telefonu 883 050 395. Dziekanat czynny jest w godzinach pracy uczelni, zapewniając dostępność dla studentów w dogodnym dla nich czasie.

Otwarcie nowego Dziekanatu Uniwersytetu Młodzieżowego to krok naprzód w zapewnianiu studentom jeszcze lepszych warunków nauki i wsparcia podczas ich akademickiej podróży.