[08.02.2023] WYKŁAD OTWARTY: prof. dr hab. Marcin Matczak – ONLINE

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejny wyjątkowy wykład który wygłosi nasz gość specjalny Prof. dr hab. Marcin Matczak

Kim jest nasz gość? Profesor nauk społecznych w dyscyplinie nauk prawnych oraz profesor uczelni na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w zakresie prawa publicznego, interpretacji prawniczej i sądowego stosowania prawa. Autor ponad pięćdziesięciu polskich i zagranicznych prac naukowych, w tym dwóch monografii. Redaktor naczelny Life Sciences Law Blog, autor wielu tekstów popularnonaukowych z zakresu prawa, publikowanych m.in. w Tygodniku Powszechnym i na Verfassungsblog. Doradca przedsiębiorców funkcjonujących na rynku farmaceutycznym, w tym producentów i dystrybutorów. Ekspert w zakresie prawa żywnościowego, w szczególności kwestii produktów z pogranicza, suplementów diety i kosmetyków, a także w zakresie wyrobów medycznych i produktów biotechnologicznych. Doradza na rzecz sektora FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem branży alkoholowej i tytoniowej. Doradza w sprawach związanych z porozumieniami antykonkurencyjnymi, nadużywaniem pozycji dominującej oraz praktykami naruszającymi zbiorowe interesy konsumentów. Doradza na rzecz stowarzyszeń biznesowych w procesie konsultacji projektów legislacyjnych.

?Termin: 08.02.2023 r. (środa) godz. 18.00
?Wymiar 2h wykładowe
?Wykład przez internet na Platformie ClickMeeting. Nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Wykład bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych

Wymagana rejestracja