[20.02.2023] WYKŁAD OTWARTY: dr hab. Dagmara Woźniakowska-Fajst – ONLINE

Spotkanie z gościem specjalnym!

? Pani dr hab. DAGMARA WOŹNIAKOWSKA-FAJST

Wykład otwarty 20 luty 2023r. godz. 17.30 – online
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań z gościem specjalnym. Kim jest nasz gość?

Pani dr hab. Dagmara Woźniakowska-Fajst, kryminolożka, prawniczka. Kierowniczka Katedry Kryminologii i Polityki Kryminalnej Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Prezeska Zarządu Polskiego Towarzystwa Kryminologicznego. Członkini Europejskiego Towarzystwa Kryminologicznego i Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. Interesuje się wiktymologią, problematyką nękania na tle emocjonalnym, zachowaniami dewiacyjnymi nieletnich i kobiet, medialnym prezentowaniem przestępczości, przestępczością cudzoziemców oraz polityką wymiaru sprawiedliwości.

? Data: 20 luty 2023 r godz. 17.30
? Wymiar: 2 godziny lekcyjne (1,5h zegarowej)
Uwaga! Po wykładzie przewidujemy czas na pytania do naszego gościa.
? wykład przez internet. Wymagana poniżej rejestracja. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania.
Wykład otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób.

Serdecznie zapraszamy również osoby niebędące obecnie studentami Uniwersytetu Młodzieżowego.