[06.02.2023] WYKŁAD OTWARTY: Pani Małgorzata Ohme – ONLINE

Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie z wyjątkowym gościem Panią Małgorzatą Ohme.

Nasz gość specjalny jest jedną z najbardziej znanych oraz cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie. Współzałożycielka pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – Mindgram. Właścicielka portalu dla kobiet ohme.pl, a także gospodyni Dzień Dobry TVN oraz autorskich programów w Onecie. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym oraz poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

? Data: 6 luty 2023 r godz. 17.30

? Wymiar 2 godziny lekcyjne (1,5h zegarowej)
Uwaga! Po wykładzie przewidujemy czas na pytania do naszego gościa.

? wykład przez internet. Wymagana poniżej rejestracja. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania.
Wykład otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób.
Serdecznie zapraszamy również osoby niebędące obecnie studentami Uniwersytetu Młodzieżowego!