Lista najważniejszych pytań wraz z odpowiedziami

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę dokonać rejestracji na studia?

Aby zarejestrować się na studia należy odwiedzić nasz system rekrutacyjny (w przypadku rejestracji na semestr luty 2023: e-mup.pl/rekrutacja / w przypadku rejestracji na semestr wrzesień 2023: [informacja pojawi się 1 lutego]). Tam należy wybrać wydział, kierunek i ścieżkę kształcenia oraz uzupełnić dane osobowe.

Gdzie mogę dokonać opłaty rekrutacyjnej?

Opłaty rekrutacyjnej można dokonać na dwa sposoby: przelewem na konto bankowe (77 1050 1012 1000 0090 8124 8149) lub płatnością elektroniczną na naszej stronie internetowej (platnosci-mup.pl). Opłata rekrutacyjna wynosi 50zł.

Na jakiej zasadzie odbywają się przyjęcia do Uniwerystetu Młodzieżowego?

Przyjęcia do Uniwersytetu Młodzieżowego odbywają się wg. kolejności zgłoszeń. W przypadku braku miejsc zostanie utworzona lista rezerwowa kandydatów.

Kiedy otrzymam informację na temat przyjęcia do Uniwersytetu Młodzieżowego?

Jeżeli system rekrutacyjny umożliwia Państwu założenie konta studenckiego na danym kierunku oznacza to że jest wolne miejsce i to miejsce jest już dla Państwa zarezerwowane do czasu otrzymania opłaty rekrutacyjnej. Po otrzymaniu opłaty rekrutacyjnej decyzja o przyjęciu jest wystawiana automatycznie.

Gdzie znajdę aktualny plan zajęć?

Plany zajęć są umieszczone na kontach studenckich w Wirtualnym Dziekanacie na początku semestru. Polecamy regularne sprawdzanie kont studenckich, ponieważ to tam pojawiają się najważniejsze informację związane z tokiem studiów.

Gdzie znajdę informację o płatnościach?

Wszelkie informacje o płatnościach takie jak wysokość czesnego, terminy wpłat oraz numer rachunku możecie Państwo znaleźć na stronie Płatności.

Zapomniałem hasła/loginu do Wirtualnego Dziekanatu. Co robić?

Jeśli zapomniałeś/aś hasła do Wirtualnego Dziekanatu wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres dziekanat@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl.

W wiadomości napisz swoje imię, nazwisko oraz miasto w celu weryfikacji, a my prześlemy Ci nowe hasło.

Chciałbym zmienić kierunek/grupę/formę zajęć. Jak to zrobić?

Jeśli chcą Państwo dokonać zmiany kierunku, grupy lub formy zajęć prosimy o kontakt na adres dziekanat@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl.

W wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zmiany którą chcą Państwo dokonać.